Експрес-огляди
від 600 грн

кожен ваш клієнт цінує свій час - ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ обрати САМЕ ВАС ЗАВДЯКИ короткому Відео
ВСЬОГО 30-60 СЕКУНД - І ВСі ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ розкрито

Відео можна використати для:
  • соціальних мереж (instagram, fb, youtube)
  • корпоративного сайту
  • карток товарів інтернет-магазину


Стислість - сестра таланту. А ще - можливість швидко розповісти цільовій аудиторії про головні переваги продукту. Все, що потрібно, - замовити експрес-огляд товару або послуги, короткий (30-60 секундний) відеоролик про одну з позицій в каталозі бренду. Такий формат економить час клієнтів, що завжди поспішають, адже переглянути півхвилинне відео набагато простіше, ніж повноцінний огляд. При цьому ролик більш інформативний, ніж фото, і акцентує увагу на найпривабливіших сторонах продукції, викликаючи миттєвий інтерес. Використовувати короткий рекламний ролик можна не тільки в картках товару на сторінках онлайн-магазину, але і в профілі компанії в Instagram або на корпоративному сайті.

Особливості контенту - стильний формат зйомки і fashion-ракурси, ненав'язливий супроводжуючий трек. «Головні ролі» можуть виконувати обрані вами моделі одягу та взуття, сумки, аксесуари і галантерея, гаджети, косметика та інші товари, які представлені на сайті. Ракурси і освітлення ми підбираємо індивідуально: підкреслюємо цікаві фактури, виділяємо фурнітуру або особливості крою.
Наші переваги
Власний продакшн 1500 м/кв
Професійне обладнання
Краща ціна на ринку
Влісні актори та моделі
Повний цикл створення контенту
Чітке дотримання дедлайнів
Процес створення відеороликів:
1
Аналіз вашого продукту
2
Написання сценарія - погодження його з замовником
3
Відеозйомка
4
Погодження чорнового варіанту з замовником
.
5
Фінальний монтаж
За плечима Kasta Production - створення ефектного візуального контенту для брендів NKsport, Mashsh, Мегаспорт та Kasta.ua - найуспішнішого українського проекту e-commerce в сегменті одягу і взуття. Якщо у ваші плани входить ріст продажів і залучення нових клієнтів, залишайте заявку прямо зараз! Зйомка коротких відеороликів проходить за участю професійних режисерів, операторів і монтажерів, при цьому кожен етап зйомки узгоджується з замовником. Для демонстрації товару ви зможете обрати одну з десятків професійних моделей, а стилісти і візажисти доведуть образ до досконалості.

Мінімальна вартість послуги - 600 гривень (остаточна ціна залежить від обсягів, концепції і локації). Зйомка коротких роликів для Інстаграму і інтернет-магазинів передбачає увесь спектр робіт зі створення контенту: від підготовки студії і продукції перед зйомкою, до фінального постпродакшну і обробки відео.
Тарифи
Ціна зйомки залежить від загальної концепціЇ, бажаних параметрів і обраної локації
Замовити