Кейс Johnny's Mama:
Контент для новинки дистанційно та під ключ

До нас звернувся представник американського бренду johnnysmama.com із запитом на створення контенту для свого нового продукту - джинсових комбінезонів з підтримкою для вагітних.

Особливість кейсу полягала в географії. Замовник перебував в одній країні, товар в інший, а ми в третій.

Завдання було наступне:

  • Провести класичну каталожну зйомку на білому фоні за заданими ракурсами;
  • Зробити іміджеві фотографії в теплих яскравих тонах, що передадуть відчуття полегшення, одержуваного від підтримки живота. Красива і жива сцена в дії, де відчутна допомога від підтримки;
  • Пояснити функціональність комбінезона графікою;
  • Зняти відео з інфографікою, показати функціональність комбінезона, приділити увагу брендованим елементам

Географію ми перемогли міжнародними поштовими службами, Telegram-ом та Zoom-ом, а результати нашої роботи і враження замовника дивіться нижче
Імідж-зйомка для SMM та промо-матеріалів
Чому бізнесу вигідно замовляти
контент пакетом послуг?
Доступ до знижок за рахунок оптимізації зйомок. Вартість послуг в пакеті (каталожна зйомка, іміджева зйомка, відео тощо) менше вартості послуг окремо, тому що в першому випадку з'являється можливість комбінувати і поєднувати зйомки, тим самим знижуючи собівартість виробництва контенту.

Економія часу на менеджмент. Кожен додатковий підрядник - це ускладнення менеджменту договорів, оплат, актів, ТЗ і збільшення часу на комунікацію. Замовляючи пакет послуг у одного підрядника, ви робите своє життя легшим ;)

Економія на логістиці. Товар не потрібно везти спочатку на зйомку відео, потім на зйомку для каталогу, SMM і т.д. Ви доставляєте товар один раз в одине і те ж місце.
Промо-відео для соціальних мереж
Чому Kasta Production?
Kasta Production - найбільший production України, створений спеціально для e-commerce зйомки. Вже 8 років ми готуємо фото і відео-контент. Ми не тільки знаємо, як зробити максимально якісний контент з урахуванням особливостей вашого бізнесу, але і як збудувати комфортні умови для тривалої співпраці.
Замовити контент
Каталожна зйомка та графіка
Для нашого нового виробу були потрібні різноманітні графічні матеріали для нашого сайту і онлайн маркетплейсов: каталожні та лайфстайл фото, відео, інфографіка.

Kasta Production виявилися на рідкість організованим агентством з цінами, які може собі дозволити і молодий бізнес. Крім детального прайс-листа з прикладами, вони з великим терпінням роз'яснили що до чого, приготували ретельно продумане розкадрування, добули потрібний реквізит і виконали самостійно ще силу-силенну роботи зовсім не вплутуючи нас.

Ще одна важлива деталь - це база моделей, з якої ми просто обрали двох моделей, що найбільше підходили.

Все спілкування проходило онлайн, дуже зручно і ефективно. Ми отримали матеріали дуже швидко і вони перевершили всі очікування! Видно, що старалися і прислухалися до кожного прохання.

Леонід Гольник, johnnysmama.com