Кейс JUL:
Еволюція предметної зйомки бренду

JUL — український мас-маркет бренд жіночого одягу, який прагне, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя.

Наша співпраця з JUL почалася в 2019 році зі зйомок для Instagram-аккаунту бренду. На той час ще тільки розроблявся сайт jul.com.ua. Зараз ми разом знімаємо товари для цього сайту, а саме відповідаємо за предметні фото.

Предметна зйомка, на відміну від модельної, дозволяє покупцю сфокусуватися лише на товарі, краще уявити, як річ буде на ньому сидіти, з яким одягом зі свого гардеробу її можна комбінувати. У JUL кльові речі, вони якісні та гарні. Але показати одяг без використання моделей, вигідних ракурсів, креативних світло-тіньових ефектів та інших відволікаючих факторів так, щоб його захотілося придбати – не таке легке завдання.

Ось як ми з цим впорались.
Ghost Mannequin
Десь рік ми знімали речі у форматі Ghost Manneqin, його ще називають Прозорий манекен. Це такий вид зйомки, досить складний технічно, що показує одяг в об'ємі, але неначе модель видалили з фотографії. Спробували різні підходи до зйомок: спочатку знімали з використанням пластикових манекенів, згодом дівчат та хлопців-моделей, щоб одяг виглядав реалістичніше, та набував більш «живого» вигляду.
Замовити зйомку
Flat Lay
Зараз перейшли на зйомки Flat Lay. Проте робимо їх не за класичною схемою, за якої одяг просто охайно лежить на поверхні. Щоб заціпити увагу покупця, ми робимо трюк з об'ємністю зображення. Одяг має тіні, натуральні естетичні заломи та складки. Це привертає погляд, викликає цікавість на підсвідомому рівні. Трендовий підхід в останні роки.
Замовити зйомку
«У Kasta Production добре вміють знімати предметку і знають свою справу. Точно відтворюють референси, що ми висилаємо, працюють швидко. З комунікацією ніяких проблем, якщо виникають зауваження, їх відразу опрацьовують. Ми дуже задоволені»
Юлія Логвін, засновниця JUL
Чому Kasta Production?
Kasta Production - найбільший production України, створений спеціально для e-commerce зйомки. Вже 8 років ми готуємо фото і відео-контент. Ми не тільки знаємо, як зробити максимально якісний контент з урахуванням особливостей вашого бізнесу, але і як збудувати комфортні умови для тривалої співпраці.
Замовити зйомку
Оставьте Ваш телефон, и мы перезвоним
Наш номер телефона
+38 067 249 63 75