Кейс Lamel:
Контент для beauty-бренду

Lamel - бренд декоративної косметики з англійським походженням. Ця торгова марка створена в 2015 році в Лондоні, а сьогодні представництва компанії працюють в шести країнах Європи і Азії.

Наша співпраця з Lamel почалося в лютому 2020 зі створення відео для промо-акції в соціальних мережах.

Також разом ми провели кілька предметних зйомок косметики для каталогу сайту та імідж-зйомок для СММ.

Результати нашої співпраці можна побачити на офіційних ресурсах Lamel, а також на цій сторінці нижче
Імідж-зйомка для SMM та промо-матеріалів
Чому бізнесу вигідно замовляти
контент пакетом послуг?
Доступ до знижок за рахунок оптимізації зйомок. Вартість послуг в пакеті (каталожна зйомка, іміджева зйомка, відео тощо) менше вартості послуг окремо, тому що в першому випадку з'являється можливість комбінувати і поєднувати зйомки, тим самим знижуючи собівартість виробництва контенту.

Економія часу на менеджмент. Кожен додатковий підрядник - це ускладнення менеджменту договорів, оплат, актів, ТЗ і збільшення часу на комунікацію. Замовляючи пакет послуг у одного підрядника, ви робите своє життя легшим ;)

Економія на логістиці. Товар не потрібно везти спочатку на зйомку відео, потім на зйомку для каталогу, SMM і т.д. Ви доставляєте товар один раз в одине і те ж місце.
Промо-відео для соціальних мереж
Чому Kasta Production?
Kasta Production - найбільший production України, створений спеціально для e-commerce зйомки. Вже 8 років ми готуємо фото і відео-контент. Ми не тільки знаємо, як зробити максимально якісний контент з урахуванням особливостей вашого бізнесу, але і як збудувати комфортні умови для тривалої співпраці.
Замовити контент
Залиште Ваш номер телефону, і ми передзвонимо
Наш номер телефону
+38 067 249 63 75