Кейс Megasport:
Чому круто робити весь контент у одного підрядника

Kasta Production знімає для Megasport фото і відео-контент, починаючи від картки товару, закінчуючи SMM. Розповідаємо, чому це вигідно для обох сторін.

Megasport - мережа магазинів спортивного одягу і взуття. Складається з 45 магазинів в 30 містах України. Співпрацює з такими брендами, як Nike, Puma, New Balance, IcePeak, є ексклюзивним дистриб'ютором Anta і Champion.

Наше партнерство з Megasport почалося в 2018 році з виробництва каталожних фотографій для карток товару і допомоги з текстовим описом товарів на сайті.

В 2019 компанія вирішила перезапустити Instagram, зробивши акцент в сторону візуальної естетики і також вибрала нас в якості підрядника.

Зараз, в 2020, ми разом тестуємо запуск зйомок відео та оглядів 360 для карток товарів.
Імідж-зйомка для SMM та промо
Чому будь-якому бізнесу вигідно замовляти виробництво
контенту у одного підрядника, а не у кількох?
Доступ до знижок за рахунок оптимізації зйомок. Вартість послуг в пакеті (каталожна зйомка, іміджева зйомка, відео тощо) менше вартості послуг окремо, тому що в першому випадку з'являється можливість комбінувати і поєднувати зйомки, тим самим знижуючи собівартість виробництва контенту.

Ще більше знижок за рахунок обороту. Регулярні зйомки дозволяють забезпечити оборот, а також налагодити системність у виробництві контенту, що дозволяє пропонувати замовнику ще більш вигідні умови.

Економія часу на менеджмент. Кожен додатковий підрядник - це ускладнення менеджменту договорів, оплат, актів, ТЗ і збільшення часу на комунікацію. З нами все легше ;)

Економія на логістиці. Товар не потрібно везти спочатку на зйомку відео, потім на зйомку для каталогу, SMM і т.д. Ви доставляєте товар один раз в одине і те ж місце.
Карточка товара
Чому Kasta Production?
Kasta Production - найбільший production України, створений спеціально для e-commerce зйомки. Вже 8 років ми готуємо фото і відео-контент. Ми не тільки знаємо, як зробити максимально якісний контент з урахуванням особливостей вашого бізнесу, але і як збудувати комфортні умови для тривалої співпраці.
Замовити контент
Відео та огляди 360
За 2 роки плідної співпраці ми відзняли не одну тисячу фото для каталогу нашого сайту і сотні фото для акаунтів в соцмережах. Kasta Production допомагає реалізовувати всі наші ідеї для зйомок, в них хороша база моделей, фотографії завжди оперативно обробляються. А ще в них чудовий колектив і команда, яка дозволяює взяти участь у процесі зйомки, а це завжди захоплююче та з фонтаном позитивних емоцій.
Можемо з упевненістю сказати, що Kasta Production - надійний партнер, разом з яким ми розвиваємося.
Катерина Волнова, megasport.ua