11 українських fashion-брендів, що нам довірились

Ще 10 років тому пересічний українець міг згадати максимум один-два бренди одягу, що виготовляється в Україні. Сьогодні українські бренди – народні улюбленці, їх речі не поступаються речам іменитих світових брендів, конкурують по ціновій політиці та завойовують міжнародну арену.

Такий прорив – результат зусиль сотень підприємців та дизайнерів. Ми пишаємося та вдячні бути частинкою цього шляху і допомагати українському бізнесу. На цій сторінці ми зібрали деякі з робіт Kasta Production для українських fashion-брендів middle та lux-сегменту, з якими співпрацювали в останні роки.

1. Mashsh
2. JUL
3. Tago
4. NKsport
5. Booriva
6. Apt13
7. Sanna One
8. Viktor Anisimov
9. Iraro
10. Yasya Minochkina
11.
RCR Khomenko

В 2019 році Маша Єфросиніна з командою однодумців, які розділяють її цінності, запустили бренд домашнього одягу. Мета команди бренду - створити красивий і зручний одяг для дому, прогулянок та спорту доступний кожному.
JUL — український мас-маркет бренд жіночого одягу, який прагне, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя.
Бренд TAGO був заснований в 2006 році Тетяною Чумак. За 12 років здобув популярність в Україні та за її межами серед популярних блогерів, актрис, співачок і телеведучих. Всі колекції бренду лімітовані і не рідко потрібно записатися в вейтліст, щоб отримати бажану річ.
Талановита людина талановита в усьому — ця приказка якнайкраще описує співачку Настю Каменських, яка у 2017 році запустила власну лінію одягу. NKsport — це речі для комфортних занять спортом та активного відпочинку, створені з любов'ю.
В 2015 році дизайнер Іванка Бурченя вирішила робити унікальний (в міру) одяг, що допомагає виділятись. Найкраща нагорода для Booriva - бачити людей на вулицях original & fun.
Apartment 13 - це концептуальний простір, який повертає змістовність та емоційну взаємодію з шопінгом. Натхненником і творцем є Діана Ставніцер, завдяки якій в 2018 році з'явився перший камерний бутик в Києві.
Бренд одягу Sanna One від Оксани Островської дебютував з колекцією Pigeon у 2017 році і з того часу є регулярним учасником українських тижнів моди.
Віктор Анісімов один із перших дизайнерів, який презентував чоловічу колекцію на тижнях моди в Україні ще в 1997 році. Модельєр надає первагу мілітарі та функціональному одягу, що не дивно, оскільки сам дизайнер колишній військовий. В 2019 Анісімов разом з клубом «Шахтар» об'єднав зусилля в роботі над брендом 1936, у зйомках якого допомогли ми.
Розроблений Ірою Романенко, irAro - це класика і несподіванка. Це зручний і легкий одяг як в офіс, так і на коктейль з друзями, що черпає натхнення в пристрасті, рок-н-ролі та втіленні мрій.
Бренд засновано в 2012 році. Колекції Міночкіної представлені не тільки в Києві, а й в Лондоні і Парижі. Їі одяг надягаюсть Кім Кардаш'ян та Ірина Шейк, про нього пишуть Elle, Harper's Bazaar, L'Officiel, Cosmopolitan, InStyle, Collezioni і Vogue.
У своїх колекціях дизайнер та ілюстратор Яся Хоменко гармонійно поєднує два світи - реальний та фантазійний. Одяг відрізняється нестандартним кроєм та яскравими кольорами.
Чому Kasta Production?
Kasta Production - найбільший production України, створений спеціально для e-commerce зйомки. Вже 8 років ми готуємо фото і відео-контент. Ми не тільки знаємо, як зробити максимально якісний контент з урахуванням особливостей вашого бізнесу, але і як збудувати комфортні умови для тривалої співпраці.
Замовити зйомку
Оставьте Ваш телефон, и мы перезвоним
Наш номер телефона
+38 067 249 63 75