Рекламне промо-відео

Промо-ролик - це маркетинговий інструмент, який допоможе вашому клієнту обрати саме вас

Наші переваги
Власний продакшн 1500 м/кв
Професійне обладнання
Краща ціна на ринку
Влісні актори та моделі
Повний цикл створення контенту
Чітке дотримання дедлайнів
Ми знаємо, як зробити шоколад смачнішим, плаття - привабливішим, а фітнес-клуб - більш цікавим для спортсменів і домогосподарок. Потрібно просто замовити промо-ролик - «візитну картку», яка за лічені хвилини презентує товар або послугу так, що у потенційних клієнтів виникне тільки одне бажання. Бажання кинути всі справи і швидше оформити замовлення!

Зйомка промо-відео – must have для тих, хто прагне потрапити в лідери e-commerce, збільшити ріст продажів і швидко вивести продукт на новий рівень. Якісний відеоконтент за кілька секунд захопить увагу аудиторії завдяки доступному формату і розповість про індивідуальність продукту більше, ніж сотня статей. При цьому розмістити готовий динамічний ролик можна не тільки на сторінках інтернет-магазину або виробника, але і в Instagram або профілі Facebook. Це зручний спосіб виділитися, встановити якісний контакт зі споживачем і швидко створити імідж компанії-лідера. І він «працює» для проектів будь-якого профілю - від виробників цукерок ручної роботи до рітейлерів модного одягу.
Процес створення відеороликів:
1
Аналіз вашого продукту
2
Написання сценарія - погодження його з замовником
3
Відеозйомка
4
Погодження чорнового варіанту з замовником
.
5
Фінальний монтаж
Ціна послуги «Створення промо-роликів на замовлення» - від 20000 гривень (точна вартість залежить від концепції, тривалості та інших факторів). У цю суму входить повний цикл виробництва реклами: від ідеї і сценарію до вибору локації, акторів і професійного монтажу. А ще ми завжди аналізуємо вашу аудиторію, щоб говорити з потенційними покупцями на їх мові. Тому ми знаємо, як зробити так, щоб клієнти не тільки запам'ятали ваш ролик, а й поділилися ним з друзями. І навіть розповіли мамі!

Режисери і сценаристи придумають захоплюючий сюжет і ретельно прорахують оптимальну тривалість ролика. А оператор «зловить» вигідний ракурс, з якого відкриється найбільш «смачна» картинка. У розпорядженні клієнтів - база моделей, досвідчені стилісти і все необхідне для того, щоб товар був представлений таким, яким ви його задумували.

Нехай вас надихне успіх наших клієнтів - за два роки ми вже зняли круті ролики для NKsport, бренду Маші Єфросиніної Mashsh, Megasport і лідера українського онлайн-ринку в сегменті одягу Kasta.ua. І у нас все ще маса ідей! Незважаючи на тотальний креатив, який панує в Kasta Production, терміни для процесу створення промо-відео ми обговорюємо заздалегідь - готовий результат буде надано в рамках встановленого дедлайну.