Відеоогляди для YouTube
від 5999 грн

від шоколаду до електроніки - ми придумаємо як ефектно та цікаво подати ваш продукт
від одного відео до повноцінного контенту на місяць

Наші переваги
Власний продакшн 1500 м/кв
Професійне обладнання
Краща ціна на ринку
Влісні ведучі
Повний цикл створення контенту
Можливість ведення каналу під ключ
Огляди товарів на YouTube - прямий шлях до росту трафіку і продажів, а також можливість безпосередньо спілкуватися з цільовою аудиторією. Відкривши власний канал на найпопулярнішому відеохостингу світу, ви отримуєте можливість в найдрібніших подробицях розповісти про переваги товару або послуги, а також відповісти на популярні питання потенційних покупців. Адже найчастіше, щоб знайти докладну інформацію про продукцію, що цікавить, користувачі відправляються саме на Ютуб.

Якісна Відеодемонстрація товарів модного одягу, натуральної косметики ручного виробництва або новинок електроніки в Вашому інтернет-магазині представить продукцію у вигідному світлі і акцентує увагу на її головних «фішках». Покупці побачать в Вас не просто продавця або виробника, а транслятора експертної думки - це дуже важливо для формування іміджу успішного бізнес-проекту. При цьому ролики на Ютубі допоможуть і молодим брендам, які роблять перші кроки, і вже успішним компаніям, які хочуть нагадати про себе і залучити нову аудиторію. Вирішивши замовити відеоролик для YouTube, ви також будете наочно бачити реакцію глядачів - в YouTube-акаунті можна читати відгуки, відстежувати кількість переглядів і іншу аналітику.
Процес створення відеороликів:
1
Аналіз вашого продукту
2
Написання сценарія - погодження його з замовником
3
Відеозйомка
4
Погодження чорнового варіанту з замовником
.
5
Фінальний монтаж
Тарифи
Ціна зйомки залежить від загальної концепціЇ, бажаних параметрів і обраної локації
Замовити
Kasta Production - це не просто відеозйомка товару. Креативна команда сценаристів, режисерів, операторів, стилістів та інших фахівців відеомаркетингу розробить унікальний сценарій, підбере і надасть локацію, проведе зйомку будь-якої складності. В процесі продакшена відеоматеріали пройдуть професійну обробку, а кінцевим результатом стане якісний ролик.

Ціна зйомки відеоогляду на товар - від 5999 гривень, точна вартість залежить від складності та типу контенту. В ціну входять Preproduction (створення сценарію, підбір моделі, вибір студії), безпосереднє створення огляду для Ютуб, а також фінальний Postproduction (начитка тексту, нелінійний монтаж, вибір або створення треку, корекція кольорів). Ми знімаємо контент близько 8 років, тому знаємо все про відеоролики для e-commerce - клієнти Kasta Production отримують тільки вдалі кадри, правильні ракурси і акценти на ключових деталях. А ще мінімум води в роликах і непідробні емоції в подачі матеріалу!